6 voyageurs·1 chambre·4 lits·1 salle de bain
Hébergé par
Cathy
Membre depuis mai 2026
Avis voyageurs
Récits de séjour
Ce bâtiment
2 voy. · 1 ch. · 2 lits
170,00 € / nuit

2 voy. · 1 ch. · 1 lit
170,00 € / nuit

2 voy. · 1 ch. · 1 lit
160,00 € / nuit
Réservez tout le bâtiment
12 voyageurs · 4 logements · 850,00 € 807,50 € / nuit(-5%)
350,00 € / nuit
Description
Een voormalige ocherfabriek uit de 18e eeuw in een prachtige, nog ongerepte streek van Bourgondië. Ons gastenverblijf in het park is versierd met werken van kunstenaars. Wij ontvangen u in 4 prachtige gastenkamers met badkamer en apart toilet, elk uniek met eigen stijl, kleuren en sfeer. Welke zult u kiezen?
Pas encore d'avis
Soyez le premier à partager votre expérience dans ce logement.